لباس مجلسی برای زنان – اسرار مد برای خوب به نظر رسیدن!

لباس مجلسی
لباس مجلسی

شما همیشه می‌خواهید عالی به نظر برسید و هنگامی که موقعیت خاصی باشد بیشتر می‌خواهید اینطور باشد. ولی، گشتن به دنبال بهترین لباس مجلسی برای زنان می‌تواند برخی اوقات کار پر استرسی باشد چرا که انواع زیادی لباس مجلسی برای زنان وجود دارد. این کار می‌تواند لذت کل این تجربه را از بین ببرد. لازم نیست اینطور باشد. چندین نکته کافیست تا تجربه‌ای لذت بخش به دست بیاورید و در عین حال در آن رویداد خاص خارق العاده به نظر برسید.

ما راهنمایی حرفه‌ای درباره انتخاب لباس مجلسی زیبا برای زنان فراهم می‌کنیم. ثروت اطلاعاتی که در این سایت بدان دست پیدا خواهید کرد که هر چیزی را از فراهم کردن مُد تا پیدا کردن لباس‌هایی که واقعاً به شما می‌آیند پوشش می‌دهد. ما همچنین مکان‌های عالی برای خرید لباس مجلسی برای زنان با قیمت مقرون به صرفه را به اشتراک خواهیم گذاشت و در این حال از کیفیت مضایقه نخواهیم کرد. وقتی که بودجه مناسبی دارید همیشه مسئله این است که بهترین به نظر برسید.

لباس مجلسی برای زنان چیست؟
لباس مجلسی

یکی از چالش‌هایی که زنان با آن مواجه می‌شوند نوعی لباسی است که باید انتخاب کنند. در این مقاله، اطلاعاتی درباره اینکه چه چیزی باید برای مهمانی cocktail، عروسی، مهمانی در باغ، رقص و مهمانی‌های شام بپوشید پیدا خواهید کرد. همچنین اطلاعاتی درباره لباس اداری رسمی برای زنان و اینکه چه چیزی باید برای موقعیت‌های نیمه رسمی بپوشید پیدا خواهید کرد.

با آگاهی از اینکه چه چیزی باید پوشید و چه موقع می‌تواند مبهم باشد، چرا بسیاری از زنان حتی هنگام انتخاب ساده‌ترین لباس مجلسی مشکل دارند. این می‌تواند همه لذت خرید را از بین ببرد و استرس ایجاد کند. آگاهی از اصول پایه هر نوع لباس مجلسی این موضوع را مطمئناً ساده‌تر خواهد کرد.

اولین چیزی که باید بدانید سطح رسمی بودن مانند نیمه رسمی، white tie، balck tie و لباس مجلسی کسب و کار است. اکثر دعوتنامه‌ها نوع لباس مجلسی را تعیین خواهند کرد که قمست عمده حدسیات را از بین می‌برد. هنوز هم ایده خوبی است که با این انواع آشنا شوید.

white tie
لباس مجلسی

به این نوع لباس شام کامل نیز گفته می‌شود که شامل پوشیدن رسمی‌ترین لباس برای زنان است. این همچنین یک نوع کمیاب است که برای مهمانی‌های شام مانند مراسم سلطنتی، رقص یا عروسی استفاده می‌شود. لباس مجلسی شما بدون استثناء تا کف زمین باشد. به سیندرلا فکر کنید! لوازم تزئینی مورد نیاز شامل دستکش‌های بلند است.

به طور سنتی، لباس مجلسی شام باید دکولته زن را نشان دهد که به معنای لباسی با خط گردن پایین است. استفاده از جواهرات زیاد در تاج موردی ندارد و کیف دستی شما باید زیبا و کوچک باشد. می‌توانید آن را با کُت رسمی یا روپوش با بسته بندی زیبا دریافت کنید.

لباس مجلسی زنانه black tie
لباس مجلسی

لباس مجلسی زنانه black tie جایی بین white و نیمه رسمی قرار دارد. و تغییراتی در نوع لباس مجلسی black tie نیز وجود دارد؛ black tie، black tie اختیاری، black tie خلاقانه.

رویداد black tie

مفهومی که ممکن است به اشتباه درک شده باشد آن است که رویداد black event باید محتاطانه باشد ولی، در این مورد اینطور نیست. لباس مجلسی برای زنان در یک رویداد black tie احتمالاً روپوشی کامل است ولی، همچنین پوشیدن لباسی که قد کوتاه تری دارد نیز قابل قبول است. شما می‌توانید از پوشیدن لباس مهمانی cocktail فرار کنید ولی، بهترین توصیه پوشیدن روپوش است. لباس مجلسی شام می‌تواند یک دامن کامل یا با طرحی مدرن‌تر باشد یا لباسی کمی مشکی باشد. فقط مطمئن باشید که لباس مجلسی شما درجه یک باشد و زیاد بدن نما نباشد.

لباس مجلسیblack tie اختیاری
لباس مجلسی

این لباس مجلسی مقداری معمولی‌تر است که به زنان اجازه می‌دهد انتخاب بیشتری داشته باشند. اساساً، می‌توانید هر چیزی را از لباس شب بلند تا لباس مهمانی cocktail تا جایی که معیارها را برآورده کند انتخاب کنید. لباسی که تا مچ پاها را می‌پوشاند، لباس مشکلی کوچک ویژه شما یا لباس‌های جداگانه درجه یک همگی انتخاب خوبی هستند.

لباس مجلسی black tie خلاقانه

این به شما اجازه می‌دهد مقداری سرگرمی داشته باشید و اغلب برای مهمانی‌های تکرار شونده استفاده می‌شود. شما می‌توانید با توجه به زمینه رویداد لباس بپوشید یا لباسی را انتخاب کنید که مقداری مد روز‌تر است. شما می‌توانید از جواهرات یا لوازم تزئینی منحصر به فرد و سرم گرم کننده استفاده کنید.

مهمانی cocktail
لباس مجلسی

اگرچه مهمانی cocktail به اندازه مهمانی‌های دیگر فوق الذکر رسمی نیست ولی، فاصله زیادی با مهمانی‌های معمولی دارد. پس، مسئله کلیدی در اینجا حفظ تعادل است. زنان می‌تواند لباسی را انتخاب کنند که کوتاه‌تر است یا از دامن و بلوزی رسمی استفاده کنند. استفاده از شلوار و ژاکت نیز خوب خواهد بود. فقط به یاد داشته باشید که باید درجه یک و زیبا به نظر برسید نه اینکه به نظر برسد می‌خواهید به کلوب شبانه بروید. از لباس‌های زرق و برق دار یا لباس‌هایی که قسمت زیادی از بدن بیرون می‌ماند اجتناب کنید.

لباس جشن

ما معمولاً این نوع لباس مجلسی را برای مهمانی‌های تعطیلات می‌بینیم که مانند لباس مجلسی cocktail است ولی، مقداری از حس تعطیلات در آن وجود دارد. به لباس‌های براق، پولک دوزی شده یا ساتن و همچنین رنگ‌های تعطیلات فکر کنید. برای مثال، برای لباس مجلسی جشن کریسمس می‌توانید از لباس مجلسی قرمز براق یا از یک دامن ساتن سبز با یک بلوز درجه یک استفاده کنید.

لباس رسمی کسب و کار
لباس مجلسی

یک رویداد کسب و کار رسمی رویدادی نیمه رسمی هنگام روز خواهد بود مانند کنفرانس و نهار کاری یا حضور در دادگاه. پس، به دنبال کت و شلوار یا لباسی مناسب باید باشید. لباس مجلسی شما باید مناسب برای کسب و کار ولی، مقداری پیراسته باشد. یک کت و شلوار مناسب انتخاب خوبی است. این را با کفش‌های با پاشنه کوتاه یا تخت ترکیب کنید.

انتخاب لباس مجلسی برای زنان به اینکه کجا می‌خواهند بروند بستگی خواهد داشت. برای مثال، یک بلوز و دامن ساده ممکن است برای نهار کاری مناسب باشد ولی، برای یک جلسه ملاقات تجاری مهم زیاد حرفه‌ای در نظر گرفته نمی‌شوند. برای لباس اداری زنان، تمرکز اصلی شما باید روی خرید کت و شلوار کسب و کار یا لباسی خوش آیند و شایسته باشد. یکی از بزرگ‌ترین خطاهایی که زنان زیادی انجام می‌دهند استفاده از کت و شلوارهای بسیار تنگ است و می‌تواند ظاهر کلی گروه را خراب کند. شما می‌توانید از یک فرد حرفه‌ای برای انتخاب لباس مجلسی مناسب با استیل بدن خود استفاده کنید.

لباس نیمه رسمی برای زنان

این مرحله بعد از لباس black tie است و شامل رویدادهایی مانند نهار، مهمانی‌های باغ یا مهمانی‌های عروسی می‌باشد. لباس مجلسی زنانه، یک دامن بلند و متداول همراه با بلوز، یک لباس مجلسی چند تکه همگی گزینه‌های خوبی هستند. این مدل همچنین به رویدادی که در صبح یا شب برگزار خواهد داشت بستگی دارد. اگر رویداد قبل از ساعت 6:00 بعد از ظهر برگزار شود لباس نیمه رسمی مناسبتی صبح در نظر گرفته شود. بعد از آن زمان به دنبال لباس نیمه رسمی شب برای زنان باشید.

چیز دیگری که باید در نظر گرفته شود فصل یا زمان سال است و همچنان اینکه رویداد در محیط داخلی یا فضای برگزار می‌شود. اگر رویداد برای مثال در مهمانی باغ در تابستان برگزار شود، شما با رنگ‌هایی به آن مهمانی مراجعه خواهید کرد که روشن و متناسب با خلق و خوی مناسبت هستند. برای یک رویداد زمستانی در فضای داخلی، رنگ‌های تیره‌تر انتخاب بهتری هستند. امن‌ترین گزینه این است که یک لباس مجلسی که تا طول زانو می‌افتد انتخاب شود، یک گزینه که در یک مجلس رسمی و گاه به گاه درجه یک به نظر برسد و توازن ایجاد کند. همیشه نوع بدن خود را در ذهن داشته باشید و لباسی را انتخاب کنید که زیاد برای شما جلب توجه نکند، اما مناطقی که می‌خواهید توجه را از شما دور کند به حداقل برسانید.

لوازم تزئینی و کفش رسمی

شما می‌دانید که چگونه این لباس‌های مناسب را پیدا کنید، اما در مورد کفش و لوازم تزئینی چه نظری دارید؟ هنگامی که تعدادی پوشیدنی را به عنوان لباس مجلسی انتخاب می‌کنید کفش‌ها مهم خواهند بود. به طور معمول، کفشی را انتخاب می‌کنید که با رنگ روپوش شما مطابقت دارد و برای مناسبت مناسب است. بسیاری از مغازه‌های لباس مجلسی یک کفش رنگی تشریفاتی پیشنهاد خواهند کرد تا بهترین مطابقت را با لباس مجلسی شما داشته باشد یا تکه دوزی زیبایی از سنگ‌های قیمتی در اطراف کفش تا کمی آن را بپوشاند اضافه کند. در حالی که پوشیدن آن کفش‌های پاشنه بلند پر زرق و برق ممکن است مثل یک ایده فوق‌العاده به نظر برسد، نیاز دارید تا در نظر بگیرید که در چه حد با کفش‌های پاشنه بلند راحت هستید. مشکلی ندارد تا کفشی با پاشنه 3 تا 6 سانتی را به جای کفش پاشنه بلند انتخاب کنید که در حین قدم زدن در اطراف احساس ناراحتی به شما دست بدهد.

سبک‌های کفش رسمی
لباس مجلسی

لباس مجلسی برای زنان زیاد محدود به کفش نیست. می‌توانید از مجموعه سبک‌های مد روز انتخاب کنید:

کفش پامپ (کفشی با انتهای کوتاه و بدون چفت و بست) – این نوع کفش می‌تواند با انواع رنگ‌ها و سبک‌ها بیاید، می‌تواند دارای پنجه تیز یا پر باشد و از چرم ساخته شده باشد. پاشنه معمولا حداقل 5 سانت و دراز باشد و به عنوان کفش کار زنان در نظر گرفته شود، بطوری‌که برای رویدادهای کاری رسمی مناسب باشند. آن‌ها همچنین با سبک‌هایی مثل پنجه نیمه باز و کاملا باز که با مواد مختلفی ساخته می‌شوند موجود هستند.

کفش Slingbacks (کفشی که دارای بند از پشت در بالای پاشنه است) – این کفش‌ها نیز دارای پنجه تیز یا پر است، کمی پاشنه دارد و بندی که از مچ پا شروع می‌شود و در سراسر پشت پا کشیده می‌شود. این نوع کفش می‌تواند برای رویدادهای فضای باز و باغ و در آب و هوای گرم بسیار خوب باشد.

کفش‌های پاشنه بلند – همانطور که از نامش پیداست، یک کفش پاشنه بلند دارای پاشنه‌ای است که می‌تواند بیش از 2 اینچ باشد و اثر راه رفتن روی نوک پا را به شخص بدهد. هرکسی با کفش‌های پاشنه بلند راحت نیست و بهتر است کفش‌های پاشنه کوتاه انتخاب شود تا شخص تلو تلو راه نرود.

هرگز کفشی را انتخاب نکنید که شبیه کفش راحتی است مثل کفش تخت، چون این‌ها بیشتر غیررسمی به نظر می‌رسند تا رسمی.

کیف‌های شب رسمی

همان قاعده کلی که برای کفش برقرار بود برای کیف شب نیز برقرار است. آن باید با روپوش شما مطابقت داشته باشد، باید کوچک و دستی باشد. در واقع، شما می‌خواهید تا آن را بین کاربردی بودن و زیبایی داشتن متعادل کنید. بسیاری علاقه دارند تا کیفی را بدون هیچ بند یا با بندهای بسیار نازک انتخاب کنند. بسیاری با انتخاب کردن کیف سیاه ساده که فکر می‌کنند جلوه‌ای کلاسیک به آن‌ها می‌دهد اشتباه می‌کنند. می‌توانید رنگی را انتخاب کنید که با لباس مجلسی شما مطابقت داشته باشد. اگر می‌خواهید تا با رنگ سیاه بروید، کیفی را انتخاب کنید که کمی درخشندگی داشته باشد. اما قاعده کلی؛ اگر کل لباس مجلسی شما پولک‌دوزی شده و دارای زرق و برق است، کیفی را انتخاب نکنید که آن هم دارای پولک‌دوزی و پر زرق و برق است، در غیر این صورت بیش از حد غیررسمی به نظر می‌رسد.

جواهرات رسمی

نکته جالب در مورد لباس‌های رسمی زنان این است که می‌توانید با تکه‌ای جواهرات ظاهری جذاب به آن بدهید. استفاده از گردنبند با سنگ‌های قیمتی در مناسبت‌ها مشکلی ندارد. می‌توانید از رنگ استفاده کنید تا از نگاه کلی جذاب باشید. اگر شما روپوشی پوشیده‌اید که ناحیه دکولته معلوم است، یک گردنبند زیبا به آن ظاهری دوست داشتنی خواهد بخشید. این کار را با جواهراتی ساده انجام دهید و از استفاده جواهرات پر زرق و برق خودداری نمایید.

با وجود انواع مختلفی از فروشگاه‌های لباس با قیمت‌های مقرون به صرفه، خرید لباس مجلسی برای زنان در این روزها آسان‌تر شده است. اگر شما با شکل بدن خود و دیگر مزیت‌ها اعتماد به نفس بالایی دارید، خرید آنلاین می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. می‌توانید لباس‌هایی دوست داشتنی از سازندگانی مثل Ever Pretty  و  Grace Karin پیدا کنید.

این نکات و ترفندها به شما کمک می‌کنند تا بهترین لباس مجلسی برای زنان را انتخاب کنید. شما مطمئنا می‌خواهید در رویدادی که از آن لذت می‌برید عالی و سطح بالا دیده شوید.

shixon

ارتباط با پشتیبانی

فروشگاه اینترنتی شیکسون

فروشگاه اینترنتی شیکسون اولین سایت تخصصی مد و خرید پوشاک آنلاین با تنوعی از لباس زنانه (مدل مانتو ، لباس مجلسی ، لباس دخترانه ، کیف و کفش ، شال و روسری، ساپورت، عینک ، ادکلن زنانه) و لباس مردانه ( تی شرت ، کفش ، شلوار ، عینک ، کیف ، پیراهن ، ادکلن مردانه) و حجم گسترده ای از زیورآلات ( انگشتر ، دستبند ، گردنبند ، گوشواره) در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد.امکان مشاهده و مقایسه محصولات از مزیتهای فروشگاه آنلاین شیکسون می باشد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه شیکسون می‌باشد

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام